skip to Main Content

İnternette kullanılan web sitelerinin% 25’inin WordPress olduğunu biliyor muydunuz? Esasen bu oran, kullanıcılar ve iş sahipleri arasında WordPress’in popülaritesini ve güvenini gösterir. WordPress, basit bir blog, web sitesi, e-ticaret sitesi ve kurumsal site oluşturmak gibi farklı amaçlar için kullanılabilir. Bu CMS’de bir web sitesi oluşturmak, arama motorlarından daha fazla görünürlük, hedef kitle kazanımı ve tercih edilme başarınızın ilk adımıdır. Urban Digital olarak, rekabetçi pazarda performans sergileyen ve öne çıkan sitenize kavuşmanıza yardımcı olabiliriz. Sektörde uzun süredir var olmamız, hem insanlar hem de arama motorları tarafından sevilen harika bir web sitesinin nasıl yapıldığını tecrübe ile öğrenmemize vesile oldu. Pazarlama hedefinizde başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak standart bir site oluşturmada en yeni yazılımlarla birlikte edinilen deneyim ve becerileri kullanıyoruz. Bu nedenle deneyimli tasarımcılarımız, iş hedefinize uygun bir siteyi size özel özelleştirebilir.

Wordpress Geliştirme

WordPress Geliştirme Hizmeti

Uzman WordPress geliştirme çözümlerimiz özel gereksinimleriniz için hazırlanmıştır. Çözümlerimiz Urban Digital’ın dünya çapındaki müşterileri ile yakından çalışan yetenekli ve deneyimli WordPress ekibi tarafından oluşturuldu.

WordPress Eklentileri Geliştirme

Urban Digital, özelleştirilmiş WordPress eklentisi geliştirme hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. WordPress geliştiricileri ekibimiz iyi eğitimli, yüksek motivasyonlu ve eklenti geliştirme konusunda geniş deneyime sahiptir. Çekirdek işinize odaklanabilmeniz için WordPress eklenti geliştirme gereksiniminizi dış kaynak olarak kullanın.

WordPress Tema Geliştirme ve Özelleştirme

Tamamen özelleştirilmiş tema şablonlarını sıfırdan oluşturuyoruz. Bu şablonlar, responsive tasarım, arama motoru optimizasyonu ve retina ekran uyumu gibi özellikler içerir. Geliştirici ekibimiz tema geliştirme konusunda da uzmandır. Güzel bir web sitesi oluşturmak için size sunduğumuz yüzlerce seçenek arasından hoşunuza giden temayı seçin.

Mimari Oluşturma ve Sistem Tasarımı

WordPress’in gerçek gücünün ve çok yönlülüğünün kilidini açabilmeniz için eksiksiz kurulum ve yapılandırma hizmetleri sunuyoruz. Geliştiricilerimiz, sıfırdan başlayarak tam teşekküllü ve responsive web siteleri oluşturuyor. Mevcut web siteniz yanıt vermiyorsa ya da geç yanıt veriyorsa, belirtilen bir zaman çizelgesinde tam olarak yanıt verebilir hale getirebiliriz.

WordPress Mobil Uygulama Geliştirme

Urban Digital Türkiye’nin önde gelen WordPress mobil uygulama geliştirici firmalarındandır. WordPress ile istediğiniz tasarımda ve fonksiyonda mobil uygulamalar geliştiriyoruz  İster Android, ister IOS…

WordPress Destek ve Bakım

Urban Digital eşsiz devam eden WordPress geliştirme desteği sunar ve web sitenizin her bileşeni için bakım hizmeti pratik sektörel bilgimizle, bu destek hizmetleri sitenizi her zaman optimum performansta tutar ve güvenlik sorunlarını düşünmezsiniz.

Profesyonel WordPress Geliştirme Hizmeti

Neden işiniz için WordPress’i seçmelisiniz?

Büyük Pazar Payı

Piyasa araştırmaları, WordPress’in internet üzerindeki tüm web sitelerinin % 25’inden fazlasının tercih ettiği bir platform olduğunu göstermektedir.

Açık Kaynak

WordPress, açık kodlu bir yazılımdır; yani herkes kaynak kodunu kullanabilir, inceleyebilir, değiştirebilir ve yeniden dağıtabilir.

Hızlı ve Basit Kurulum

WordPress’in kurulumu ve kullanımı kolaydır. Web sitesi geliştirme, blog geliştirme, çevrimiçi topluluk geliştirme vb tüm projelerde esnekliğini kullanabilirsiniz.

Arama Motoru Dostu

WordPress SEO dostu olacak şekilde tasarlanmıştır – güçlü dahili SEO işlevi, alanınızın arama sonuçlarında görünürlüğünü artırır.

Eklentiler ve Temalar

WordPress çok çeşitli eklenti ve temalarla uyumludur, böylece web siteniz için benzersiz bir görünüm ve arabirim oluşturabilirsiniz.

Kolay Özelleştirme

Sizin için oluşturduğumuz profesyonel bir tema ile bir kaç tıkla teknik bilgiye ihtiyaç duymaksızın istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.

 

Urban Digital, dünya çapında WordPress web geliştirme hizmetleri sunan bir özel WordPress web geliştirme şirketidir. Urban Digital olarak, web sitelerinin tasarımı ve geliştirilmesi, özel WordPress eklentileri, bloglar ve çevrimiçi topluluklar dahil olmak üzere tüm WordPress Web Geliştirme hizmetlerinin eksiksiz bir gamını sunuyoruz.

 

WordPress Geliştirme Fiyatları

Uygun fiyatlarla baştan sona eksiksiz WordPress geliştirme hizmeti sunuyoruz. WordPress projenizi bize outsource edin ve bırakın WordPress’in tam kapasitesini ortaya çıkaralım. Bütçenize ve zaman diliminize en uygun WordPress CMS çözümlerini edinin. Teklif almak için bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki formu doldurun.

Back To Top