skip to Main Content

Bir girişimci, büyümek ve başarıyı tatmak için bir girişimde bulunmak ister ve bu hamle iyi bir sermaye yatırımı gerekir. Üstelik istenen sonucu elde etmek için gerekli stratejiler ve planlama da çok önemlidir. İnternet dünyasında benzersiz ve rakiplerden bir adım önde olmak elzemdir. Olaylara dışarıdan bakabilmek, işi bir seviye yukarı çıkarmanızı mümkün kılar. E-ticaret işinizi geliştirmek için çok istekliyseniz, piyasada mevcut olan en iyi çözümler ile kendinizi eğitmeniz gerekmektedir. Bir kişi kişisel tercihlerine bağlı olarak çeşitli e-ticaret uygulamalarından seçim yapabilir. Opencart’ın etkili bir açık kaynak e-ticaret yazılımı olduğu kullanım sayısına ve eklentilerine de bakıldığında açıkça görülmüştür. Bu HTML to Opencart hizmetinin popülaritesinin artmasına da neden oldu. Html to Opencart hizmetimiz ile hazırda olan HTML web sitelerinizi ya da tasarımlarınızı bir Opencart temasına dönüştürüp, istediğiniz görünümde bir Opencart siteye sahip olabilirsiniz.

Bu süreç biraz karmaşıktır ve işinin ehli web geliştiricilere teslim edilmelidir. Bu sayede en yüksek kalitede hizmeti verilen termin sınırları içerisinde elde etmiş olursunuz. Uzmanlarımız müşteriye özel talebi karşılamak için tüm HTML dönüşümlerine aşinadır ve gerektiğinde hataları henüz işe başlamaksızın müşteriye bildirir. HTML to Opencart çözümümüz ile, mükemmel bir çevrimiçi mağaza için doğru temeli atmaya bir adım daha yakınsınız.

OpenCart, çevrimiçi alışveriş sektörü için küçük ve orta ölçekli işletmeler için en uygunudur. OpenCart, PHP tabanlı bir E-Ticaret Çözümüdür ve veritabanı arka uç olarak MySQL’dir, PHP ise bir sunucu tarafı kodlama dilidir.

HTML’i OpenCart’a dönüştürmek için, hem biraz HTML, hem biraz CSS, hem biraz JS, hem de iyi seviye PHP bilip üstüne bir de Opencart CMS’ine hakim olamanız gerekmektedir. Bu son kullanıcı için mümkün olmadığı için ekibimiz yıllardır e-ticaret sektörüne onlarca proje üretmiş olan ekibimiz bu konuda uzmanlaşmıştır ve uzun yıllardır kısa termin süreleri ve makul bütçelerle hizmet vermektedir

OpenCart to HTML Hizmeti Neleri Kapsar?

Urban Digital, dünya çapındaki sayısız müşterisine OpenCart içerik yönetim sistemi için kaliteli HTML dönüşüm hizmeti sunmaktadır. Ürünlerimiz piyasadaki en iyiler arasında sayılmaktadır ve ekonomiktir. Eksiksiz hizmet sunmaya öncelik veriyoruz. HTML’den OpenCart’a dönüştürme hizmetimizin kapsamından bazıları:

  • Tasarıma ait olan tüm HTML dosyalarını Opencart temasına dönüştürmek
  • Sunucu tarafında Opencart ve tema kurulumu
  • Opencart hız ve güvenlik Optimizasyonu
  • OpenCart SEO Hizmetleri

HTML to Opencart Hizmetinin Özellikleri

Müşterilerimiz için HTML’i OpenCart’a dönüştürme sürecini sorunsuz hale getirmek istiyoruz. OpenCart’ın altyapısını göz önüne alarak en iyi HTML’i seçmede ve tasarlamada yardım teklif etmemizin nedeni budur. Müşterinin ihtiyacına bağlı olarak farklı paketlerimiz var. Her pakette ortak olan bazı özellikler şunlardır:

  • % 100 müşteri memnuniyeti veya para iade garantisi
  • Tek fiyat ve termin garantisi
  • Tüm OpenCart sürümleriyle uyumlu
  • Tüm dönüşümler profesyoneller tarafından gerçekleştirilir

HTML to Opencart Fiyatları

HTML tasarımınızı Opencart temasına dönüştürmek için öncelikle tasarımınızı görmemiz, Opencart akışına oturtmamız ve bir süre çıkarmamız gerekiyor. Bunun sonucunda size bir teklif verebiliriz. Tasarımın ayrıntılı ya da alışılageldik akışın dışında olması, sayfa sayısı vs gibi parametreler fiyatı etkilemektedir. Urban Digital Opencart konusunda Türkiye’nin en iyi uzmanlarına sahiptir ve verdiği hizmete göre çok uygun fiyatlarla çalışmaktadır. Hemen tasarımınızı bizimle yaplaşın ve teklif alın.

Back To Top