skip to Main Content

PSD to WordPress hizmetimizle yüklediğiniz Photoshop, Illustrator veya Indesign dosyanızı SEO ve cross browser uyumlu HTML / CSS koduna dönüştürüyoruz. Temel terim olarak da bilinen dilimleme(slicing) ile grafik tasarımınızın web tarayıcıları için anlaşılabilir ve kullanılabilir olmasını sağlıyoruz. Dilimlemeden sonra, HTML’e dökülmüş olan tasarımınız WordPress içerik yönetim sistemine tema olarak programlanır ve tamamen yönetilebilir bir tasarım teslim almış olursunuz.

psd'den wordpress'e çevirme

WordPress nedir?

WordPress, herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kullanıcının web sitesindeki içeriği değiştirmesini / eklemesini sağlayan ücretsiz bir kullanıcı CMS’idir (İçerik Yönetim Sistemi). Kaynak kodu GNU Genel Kamu Lisansı altında yayınlanmaktadır.

WordPress, 2003 yılında Matthew Mullenweg tarafından tasarlanmıştır. WordPress açık kaynaklı bir projedir; bu binlerce geliştiricinin sistemin açıklarını bulmak ve geliştirmek adına tüm dünyada aktif olarak çalıştığı anlamına gelir. WordPress ilk çıktığında sadece web blogları için tasarlanmış olmasına rağmen, bugün daha büyük ve karmaşık web siteleri için içerik yönetim sistemi olma yolunda popülaritesi hızla artmaktadır. Bu nedenle web üzerindeki en büyük açık kaynaklı projelerin başında gelir.

Size Özel WordPress Teması

Sizin tasarımınız, bizim kodumuz… Urban Digital, PSD dosyanızı ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan mükemmel bir WordPress temasına dönüştürülmeden rahat edemeyen, yüksek eğitimli üst düzey geliştiricilere sahip sabit bir geliştirici ekibine sahiptir. Sizin için yüksek kaliteli kodlama ile üretilmiş, her bir ayrıntısı panel vasıtası ile düzenlenebilen WordPress temaları garanti ediyoruz. Şayet temanızda bir hata bulursanız, ücretsiz olarak çözeceğimizin sözünü de veriyoruz.

Hangi Teknolojileri Kullanıyoruz?

WordPress temalarını oluştururken wordpress eklentileri ile uyumlu olmasına ve ileriki dönemlerde kod yazmadan geliştirme yapılabilmesine olanak tanıyoruz. Bu bağlamda ağırlıklı olarak visual composer (wpbakery) uyumlu temalar geliştirip, kullanıcının da sonraları bu eklenti sayesinde istediği gibi geliştirme ve düzenleme yapmasını sağlıyoruz. Kullanıcının talebine göre düz bootstrap css framework ile de geliştirme yapıp, dom büyüklüğünü küçültebiliyoruz. Kullanıcı elementor, beaver builder gibi seçenekler de isterse, onlara yönelik geliştirmeler de yapıyoruz.

Temalar Mobil Uyumlu mu Oluyor?

Temalarımız %100 mobil uyumlu olarak geliştiriliyor. Tablette, telefonda, bilgisayarda ya da televizyonda; ekran büyüklüğü farketmeksizin, her ekrana uyumlu olacak şekilde responsive tasarımlar oluşturuyoruz.

PSD to WordPress Fiyatları

psd to wordpress fiyatları

Web sitenizin tasarımını hazır, ancak Adobe Photoshop tasarımınızı özel bir WordPress temasına dönüştürecek bilgi ve beceriye sahip değil misiniz? Artık arama yapmayın, geliştiricilerimiz size yardımcı olabilir. Yine de, PSD’leri bir WordPress şablonuna dönüştürmek için biraz bilgiye sahip olsanız bile, bunu kendi kendinize yapmanın akıllıca olup olmadığı sorusunu kendinize sorabilirsiniz. Çoğu durumda öngörülenden çok daha fazla zaman ve emek harcayabilir. En sonunda da istediğiniz gibi bir iş ortaya çıkmayabilir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Urban Digital son derece deneyimli WordPress geliştiricilerinden oluşan sabit bir ekipe sahiptir. İş sonunda elinize tam olarak ne geçeceğini iş öncesinde size belirtir ve ne teslim zamanında ne de işin niteliğinde en ufak aksama yaşatmaz.

PSD’den WordPress’e Çevirme Fiyatları

Tasarımınızı bir WordPress Temasına dönüştürmek istiyorsanız size çok uygun fiyatlar sunuyoruz. Maksimum 72 saatte oluşturulan ve teslim edilen temalarımız, kendiniz yapmaya değmeyecek kadar hızlı ve kusursuz olmaktadır.

Basit bir maliyet hesaplaması ile, PSD’nizi WordPress’e dönüştürme işini Urban Digital’in üstlenmesi, sizin yalnızca zamandan değil paradan da tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Vakit kaybetmeden teklif alın.

Back To Top