skip to Main Content

E-ticaret sitenize görsel olarak çekici bir arayüz kazandırmak ve satış odaklı özelliklerle paketlemek istiyorsanız, OpenCart en iyi seçimlerden biridir. Bir PSD teması tasarladıysanız ve onu kusursuz bir OpenCart temasına dönüştürecek birini arıyorsanız endişelenmeyin. Urban Digital ekibi en kısa sürede en kusursuz şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır.

Urban Digital, OpenCart web siteniz için özellik yüklü, kullanımı kolay, arama motoru dostu ve görsel olarak çekici bir arayüz tasarlar ve geliştirir.

PSD to Opencart Dönüşüm Hizmeti Neleri Kapsar?

Kapsamlı sektörel uzmanlık ve deneyimli geliştiricilerimizin becerilerini kullanarak, Türkiye’nin en iyi OpenCart to PSD dönüşüm hizmetlerini sunmaktayız. Hizmetlerimiz ve yeteneklerimiz şunları içerir:

Piksel Piksel Kodlanmış Web Sayfaları

Orijinal PSD dosyasına %100 benzer web sitesi sağlayan mükemmel bir OpenCart dönüşümü sunmaya odaklanıyoruz. Uzmanlarımız statik tasarımınızı dilimleme ve manuel kodlama ile tamamen işlevsel OpenCart temasına dönüştürüyor.

Mobil Uyumlu ve Responsive

Cep telefonu kullanıcılarının sayısının masaüstü kullanıcılara oranla çok daha fazla arttığını göz önünde bulundurarak, OpenCart web sitenizi %100 mobil uyumlu hale getiriyoruz, böylece siteniz smart tv, telefon ve tablet gibi her tür modern cihazda sorunsuzca çalışabiliyor.

W3C ve Opencart Uyumlu Temalar

Kodun daha iyi okunabilmesi ve kolayca bakım ve güncellemelerinin yapılabilmesi için için, W3C uyumlu ve Opencart standartlarına uygun düzenli kod yazıyoruz.

Yüksek Hız Optimizasyonu ve SEO Dostu Kod

Sayfa yükleme süresinin daha hızlı olması, web sitesinin kullanıcılara sunduğu kullanıcı deneyimini daha iyi kılar. Uzmanlarımız, optimize edilmiş dönüşümle sonuçlanan ve sayfa yükleme süresinin daha verimli şekilde yapılmasına katkıda bulunan gelişmiş dönüşüm yöntemleri kullanır. Bu sayede GTMetrix, Pagespeed, web.dev gibi hız testi uygulamalarında rakiplerinizden daha yüksek skorlar alırsınız.

Tüm Cihazlarla ve Tüm Tarayıcılarla Uyumlu

Psd to OpenCart dönüşüm hizmetlerimiz, web sitelerini Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera, IE, vb. dahil olmak üzere tüm büyük web ve mobil tarayıcılarla uyumlu hale getirir. Web sitesinin erişilebilirlik katsayısını doğal olarak birkaç kat daha üst seviyelere çıkarır.

Özelleştirme ve Entegrasyon

Psd to Opencart hizmetlerinin yanı sıra özelleştirme ve entegrasyon ihtiyaçlarınızla da ilgileniyoruz. İhtiyaçlarınıza özel yeni eklentiler geliştirebilir, muhasebe yazılımınız ya da satış yaptığınız sanal pazarlar ile entegrasyonunuzu sağlayabiliriz.

Hızlı Geri Dönüş Süresi

Temsilcilerimizle PSD – OpenCart dönüşümü hakkında konuştuğunuzda, bitiş için programınıza uygun gerçekçi bir zaman tahmini alırsınız. E-ticaret web sitenizin sosyal medya işlevselliğini iyileştirmek veya raporlama özelliklerinizi geliştirmek için herhangi yeni bir widget eklemenizi sağlayan sonuçlar sunuyoruz. Profesyonel geliştiricilerimiz her müşteriye mükemmel bir sonuç sunar.

Ücretsiz Destek

E-ticaret sitenizi nasıl kullanacağınızı öğrenmenin ilk adımlarında size rehberlik edecek ücretsiz profesyonel destek sunuyoruz ve sitenize işlevsellik ekleme konusunda sahip olabileceğiniz tüm soruları cevaplıyoruz. Yüksek eğitimli ve tecrübeli uzmanlarımız, e-ticaret sitenizi hızla ayağa kaldırmanıza yardımcı olmak adına hizmetinizdedir.

PSD to Opencart Hizmeti

PSD Dosyanızı OpenCart E-Ticaret Temasına Dönüştürüyoruz

Sipariş yönetimi OpenCart’ın en iyi fonksiyonlarından biri olsa da, sipariş yönetimi sisteminizi basitleştirerek bireysel ve toplu siparişleri yönetmenizi kolaylaştırıyoruz. Tek tıklamayla ödeme, breadcrumb, görüntü gezdirme zoomu(image hover zoom) ve önemli OpenCart özelliklerinin barındırılması gibi özellikleri bir araya getirerek maksimum satış sağlamanıza giden yolda önemli adımlar atıyoruz.

Kişisel Bilgi Güvenliği’nden SSL’ye ve şifre şifrelemeden veritabanı erişim kontrolüne kadar, web siteniz için herhangi bir hacker veya davetsiz misafir tarafından saldırıya uğramayacak güvenlik sistemleri uyguluyoruz. Bu aynı zamanda müşteri güvenini ve marka itibarınızı da yükseltecektir. İyi geliştirilmiş bir web sitesi, arama motorlarında diğer web sitelerine göre daha iyi konumlarda olur. Urban Digital web sitenizin SEO dostu ve temiz kodlanmış olmasına özellikle özen gösterir. Seo danışmanlarımızın direktifleri doğrusunda günün gereklilikleri en doğru şekliyle yerine getirilir. Geliştiricilerimiz, kullanıcı analizi, satış modeli ve e-ticaret web sitenizi verimli bir şekilde çalıştırmak için ihtiyaç duyduğunuz her şey için gereken özellikleri bir araya getirir.

PSD’den Opencart’a Çevirme  Fiyatları

Uygun fiyatlarla baştan sona eksiksiz PSD to OpenCart hizmeti sunuyoruz. OpenCart projenizi bize outsource edin ve bırakın Opencart’ın tam kapasitesini ortaya çıkaralım. Bütçenize ve zaman diliminize en uygun teklifi almak için bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki formu doldurun ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşın.

Back To Top